Korepetycje chemia – nauka zdalna

Efektywne korepetycje z chemii

Chemia jest jednym z tych przedmiotów, które lubią sprawiać problemy. Z doświadczenia jednak wiem, że odrobina uwagi poświęconej uczniom pokazuje, czego potrzeba do zrozumienia tematu. Jako korepetytor rozbijam zagadnienia z chemii na pojedyncze, łatwe do przyswojenia elementy, a następnie dobieram odpowiednie zadania, by utrwalić już nabytą wiedzę.

Szukasz korepetytora z chemii?

Zajrzyj na mojego bloga

Przeczytaj napisane przeze mnie artykuły i poznaj moje metody pracy

Często zadawane pytania na temat korepetycji z chemii

Na rozpoczęcie korepetycji z chemii najlepiej zdecydować się już w pierwszej klasie liceum. Dzięki tak wczesnemu rozpoczęciu nauki uczniowie wyrabiają pozytywne nawyki, sprawniej podchodzą do nowych tematów. Nauka jest dla nich przyjemna, a do tego zdecydowanie łatwiej osiągają wysokie wyniki z matury, co daje im szansę na świetlaną przyszłość. Korepetycje chemia warto wziąć pod uwagę także dla dobrych uczniów, którzy dzięki nim mogą stać się jeszcze lepsi.

Nauka chemii jest ważna, ponieważ jako jeden z głównych przedmiotów ścisłych otwiera ona szansę na zdobycie wymarzonego zawodu w przyszłości. Poprzez wykonywanie wielu zadań na pograniczu matematyki i fizyki, chemia oferuje szersze spojrzenie na nauki ścisłe i jest szczególnie polecana również przyszłym studentom biologii.

Optymalna liczba zajęć indywidualnych wynosi 1-2 h tygodniowo. Możliwa jest również skuteczna nauka podczas dwóch spotkaniach w miesiącu. Należy pamiętać, że im mniej odbywa się lekcji, tym więcej pracy samodzielnej spoczywa na uczniach. Korepetycje chemia warto planować z większym rozłożeniem w czasie aż do samej matury, aby być jak najlepiej przygotowanym do egzaminu dojrzałości.

Cena indywidualnych lekcji przez Internet wynoszą 60zł/h. Cena ustalana jest na pierwszych darmowych zajęciach. W sytuacjach wyjątkowych, po wcześniejszej konsultacji, cena może ulec zmianie.

Chemia jest przedmiotem, który rozpoczyna się już w klasie 7 szkoły podstawowej. Ważnym jest, aby już od tego etapu nie zaniedbywać podstaw. Korepetycje z chemii na wcześniejszych etapach mogą być także sposobem na rozwijanie zainteresowań jak i pomocą w przygotowaniu do konkursów. Podstawy z chemii są również przydatne w wielu zawodach. Mogą być także wymagane na wielu kierunkach studiów przyrodniczych mimo braku wymaganej matury z chemii.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Dołącz do grona uczniów chemii